student

student

Website URL:

Niezdecydowanym maturzystom pomoże obóz CareerCamp

Jako Trenerzy prowadzący zajęcia psychoedukacyjne w szkołach średnich, spotykamy się na co dzień z pytaniami licealistów i uczniów technikum dotyczącymi wyboru kierunku studiów, sytuacji na rynku pracy czy różnych możliwości poprowadzenia swojej kariery zawodowej. W związku z tym postanowiliśmy umożliwić uczniom poznanie świata studenckiego od środka i zorganizować specjalnie dla nich wakacyjny obóz odsłaniający kulisy studiowania.

Czytaj dalej...

Bezpłatne warsztaty "Prawo dla fotografa"

W dniu 1 czerwca 2015 o godz. 18:00 odbędą się otwarte bezpłatne warsztaty, pt. "Prawo dla fotografa". Podczas warsztatów poruszana problematyka będzie dotyczyć ochrony własności intelektualnej, prawa prasowego i prawa konstytucyjnego - tematyki niezbędnej w pracy fotografów, filmowców i dziennikarzy! Spotkanie odbędzie się w siedzibie Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego – Galerii Nierzeczywistej przy ul. Matejki 10.

Czytaj dalej...

Targi pracy dla informatyków Kariera IT

Bezpłatne targi pracy Kariera IT odbędą się 23 maja 2015 r. w Hotelu Rzeszów. To już kolejna edycja targów pracy w branży informatycznej, które adresowane są do wszystkich specjalistów IT, ale także absolwentów i studentów ostatnich lat kierunków informatycznych - osób, które poszukują nowych wyzwań na ścieżce swojej kariery zawodowej.

Czytaj dalej...

POLECAMY

piwnica logo          grota logo2                    Rzeszów portal news                    Mieszkanie w Rzeszowie do wynajęcia