Praca

Instruktor w parku linowym w Rzeszowie

Park Linoskoczek w Rzeszowie poszukuje pracowników na stanowisko Instruktor w parku linowym.

Liczba wolnych miejsc zatrudnienia: 2

Zakres obowiązków:

-ścisłe przestrzeganie zasad regulaminu parku linowego,
-szkolenia dla klientów parku linowego z zakresu jak poruszać się po parku, jak korzystać z atrakcji,
-działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa klientom i egzekwowanie od klientów regulaminu obowiązującego na terenie parku
- obsługa klienta w zakresie sprzedaży biletów wstępu
- informowanie klientów o ofercie Parku

Wymagania:

-dyspozycyjność, komunikatywność, rzetelność, odpowiedzialność.
-preferowane są osoby uczące się, aktywne.

Wymiar czasu pracy:

-praca sezonowa
-od kwietnia do października
-dorywczo przy obsłudze imprez

Oferujemy:

- szkolenie z zakresu Technik Parku Linowego
- atrakcyjne i płatne w terminie wynagrodzenie
- pracę w miłej atmosferze, w atrakcyjnym miejscu na łonie przyrody.

Forma kontaktu:

tel. 790 779 205
www.linoskoczek.com.pl

POLECAMY

piwnica logo          grota logo2                    Rzeszów portal news                    Mieszkanie w Rzeszowie do wynajęcia