Prawo jazdy

Prawo jazdy przez internet w Rzeszowie?

Podstawowy kurs na prawo jazdy obejmuje 30 godzin teorii oraz 30 godzin praktyki, czyli jazd szkoleniowych. Do tej pory zajęcia teoretyczne odbywały się wyłącznie w formie spotkań – wykładów. Ale czasy się zmieniają :) Teraz zajęcia teoretyczne mogą być prowadzone również przez internet i jest to nowość w OSK Dragon!

Teraz każdy kursant wybiera w jakim kursie teoretycznym chce uczestniczyć:

– tradycyjnym – spotkania / wykłady (czyli po staremu),

– e-learning – uczestniczysz w zajęciach teoretycznych za pośrednictwem internetu w dowolnym miejscu i czasie. Polecamy tę metodę szczególnie tym, którym brakuje czasu lub po prostu nie chcą specjalnie dojeżdżać do Ośrodka na wykłady w ramach kursu na prawo jazdy.

Krótko mówiąc, możesz teraz w dowolnym miejscu i czasie zasiąść wygodnie przed ekranem swojego komputera podłączonego do Internetu i zacząć szkolić się na naszej platformie e-learningowej z zakresu ruchu drogowego bez konieczności przychodzenia na salę wykładową! Dostajesz dostęp do specjalnej multimedialnej platformy e-learningowej i krok po kroku przechodzisz przez kurs teoretyczny na prawo jazdy.

Część praktyczna – czyli jazdy szkoleniowe – pozostają bez zmian.

Szukasz najlepszego Ośrodka Szkolenia Kierowców w Rzeszowie? TU jest taki sprawdzony i godny polecenia: OSK Dragon!

Więcej w tej kategorii: Zrób sobie prawo jazdy na wiosnę! »

POLECAMY

piwnica logo          grota logo2                    Rzeszów portal news                    Mieszkanie w Rzeszowie do wynajęcia