Wydarzenia

Niezdecydowanym maturzystom pomoże obóz CareerCamp Polecane!

Jako Trenerzy prowadzący zajęcia psychoedukacyjne w szkołach średnich, spotykamy się na co dzień z pytaniami licealistów i uczniów technikum dotyczącymi wyboru kierunku studiów, sytuacji na rynku pracy czy różnych możliwości poprowadzenia swojej kariery zawodowej. W związku z tym postanowiliśmy umożliwić uczniom poznanie świata studenckiego od środka i zorganizować specjalnie dla nich wakacyjny obóz odsłaniający kulisy studiowania.

W terminie 19.08 – 30.08 nad jeziorem Pluszne na Mazurach, organizujemy obóz CareerCamp, który dedykowany jest dla wszystkich osób niezdecydowanych co do własnej zawodowej przyszłości, ze szczególnym uwzględnieniem uczniów szkół średnich, decydujących się na wybór przyszłego kierunku studiów, czy studentów szukających odpowiedniej dla nich ścieżki kariery zawodowej. Hasłem przewodnim naszego obozu jest "Pokieruj świadomie swoją przyszłością", a jego uczestnicy będą mieli okazję brać udział w zajęciach prowadzonych przez wykładowców akademickich różnych uczelni oraz doradców zawodowych. Opiekunami na naszym wyjeździe będą studenci ostatnich lat, absolwenci i pracownicy akademiccy, dzięki czemu uczestnicy obozu będą mogli, oprócz wzięcia udziału w zajęciach z psychologii, kulturoznawstwa, dziennikarstwa, zakładania własnej firmy, socjologii, neuronauki, PR i personal brandingu, porozmawiać z przedstawicielami tych kierunków i poznać je "od kuchni". Obozowicze (nie tylko z Rzeszowa) będą również mieli możliwość odbycia sesji coachingowych, udziału w procesie Development Center czy napisania swojego CV pod okiem rekrutera.

Nasz wyjazd ma profil społeczno-humanistyczny, jesteśmy jednak otwarci również na przekazywanie informacji dotyczących kierunków ścisłych - chcemy pomóc młodym ludziom w rozwoju oraz pokazać czym konkretnie zajmują się studenci na poszczególnych kierunkach i ułatwić w ten sposób przyszłym studentom wybór kierunku i zawodowej drogi życiowej.

Więcej informacji na stronie internetowej www.tintou.wix.com/careercamp i na facebooku https://www.facebook.com/pages/CareerCamp/1603180459901276?fref=ts


POLECAMY

piwnica logo          grota logo2                    Rzeszów portal news                    Mieszkanie w Rzeszowie do wynajęcia