Wydarzenia

Premiera z atrakcjami filmu "Szybcy i Wściekli 7"

Zapraszamy w sobotę 11.04. od godziny 16:30. W tym dniu moc atrakcji dla wszystkich widzów.

  • Od godz. 16:30 przed kinem sportowe samochody, do których będzie można wsiąść, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
  • W holu kina w tym czasie na wystawie statycznej prawdziwy gokart, którym na co dzień można ścigać się na torze gokartowym Reskart.
  • Na wystawie w holu kina również bolid Formuły 1 zbudowany przez studentów Politechniki Rzeszowskiej. Więcej informacji o bolidzie znajdziesz TUTAJ >>. Bolid w tym dniu będzie bez poszycia.
  • Poza tym gra motoryzacyjna, którą przygotuje sklep Media Expert z Centrum Handlowego Nowy Świat w Rzeszowie.

Profesjonalną relację fotograficzną zapewni nam w tym dniu firma Shootit.

Od godz. 17:30 na sali kinowej spotkanie ze studentami, którzy opowiedzą o bolidzie F1 oraz kierowcami sportowych aut. Nie zabraknie konkursów z nagrodami. Wieczór zakończy projekcja filmu "Szybcy i Wściekli 7".

Moc atrakcji gwarantowana!

Bilety już w sprzedaży. Liczba miejsc ograniczona.


Opis filmu:

Tej prędkości, tej wściekłości nigdy dość! Dominic Toretto, Brian O’Conner, Letty Ortiz i inni szybcy i wściekli wracają na ekrany kin. Za każdym razem twórcy filmu starają się przebić efekty poprzedniej części, tak będzie i tym razem – zwłaszcza że motywem przewodnim filmu będzie zemsta. Tyle że ta nie będzie słodka, a wyrafinowana, brutalna i skuteczna – Ian Shaw planuje pomścić śmierć brata – Owena.

Zwiastun filmu: https://www.youtube.com/watch?v=9X2P7lNk9YM

POLECAMY

piwnica logo          grota logo2                    Rzeszów portal news                    Mieszkanie w Rzeszowie do wynajęcia