Wydarzenia

Szybcy i wściekli 29.03 w Kinie Helios przy Powst. Warszawy w Rzeszowie

Szczegóły wydarzenia:

  • Data: - -
  • Miejsce: Kino Helios Rzeszów, al. Powstańców Warszawy 14

Premiera siódmej części kultowej serii „Szybcy i wściekli” jest okazją do zorganizowania wyjątkowej imprezy. Główną atrakcją będą luksusowe superszybkie samochody, wzorowane na tych, którymi mkną bohaterowie filmu. Uczestnicy spotkania będą mieli wyjątkową okazję obejrzenia unikatowych samochodów rodem z planu filmowego „Szybkich i wściekłych”. Każdy będzie mógł wsiąść do środka, jak również zrobić sobie zdjęcie na tle maszyn. Co godzinę odbędzie się pokaz możliwości aut – będzie głośno i duszno od spalin!

W programie znajdują się również konkursy związane z serią filmów. Każdy z uczestników będzie mógł również zagrać w najnowsze i kultowe gry samochodowe – wszystko to na dużym ekranie.

Imprezy dedykowane są całym rodzinom, nie tylko dużym i małym chłopcom.

Siódma część serii „Szybcy i wściekli” jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier kinowych tego roku. Po raz ostatni na wielkim ekranie zobaczymy Paula Walkera. Do tej pory ciesząca się mianem kultowej seria zarobiła na całym świecie prawie 2,4 mld dolarów.

https://www.youtube.com/watch?v=HC47FLAgDDc&feature=youtu.be

* W tym dniu nie będą odbywać się pokazy filmu Szybcy i Wściekli 7, który swoją ogólnopolską premierę ma 10.04.2015.

POLECAMY

piwnica logo          grota logo2                    Rzeszów portal news                    Mieszkanie w Rzeszowie do wynajęcia